pożyczka od osoby prywatnej Rumia

U mnie nie ma czegoś takiego jak jakieś opłaty przestępne czy cos podobnego .Wszelkie jakieś koszta jeśli powstają przy wniosku sa dodawane do całkowitej kwoty spłaty

wniosek pożyczkowy do wypełnienia online (ROZPATRZENIE BEZPŁATNE)

Oferta w pełni na oświadczenie bez weryfikacji w bazach i bez zastawu

Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik.

Pożyczka zabezpieczona wekslem, spisujemy umowę cywilnoprawną. Brak ukrytych opłat, jak również przedpłat przed udzieleniem pożyczki.

Pomogę nawet osobom z komornikiem.

Oddłużanie, konsolidacja chwilówek, pożyczki prywatne, cały kraj

Na naszej stronie znajdziesz ogłoszenia najlepszych pożyczek na oświadczenie, przez internet, od ręki, bez zabezpieczeń, dla zadłużonych, pozabankowo, ekspresowo, z komornikiem, bez zaświadczeń, od zaraz, bez bik, bez bik i krd, online.


komentarze “pożyczka od osoby prywatnej Rumia

 1. Krzysiek

  Kwiecień 20, 2018 at 9:49am

  Witam serdecznie poszukuje pożyczki na spłatę zadłużenia które wynosi 300 tyś zł, czy mogę liczyć na pomoc w uzyskaniu takiej pożyczki, proszę o kontakt na mojego maila krzysiek_gdw@tlen.pl

 2. M

  Styczeń 18, 2018 at 8:22am

  Witam!
  Jestem zmuszona prosić o pomoc. Muszę skonsolidować chwilówki ponieważ wpadłam w WIR ich brania i spłacania…. Mam dwie prace- w jednej z nich umowa o pracę w drugiej umowa zlecenie i prowizja. Mam 28 lat i jestem powazna osobą, która chce swobodnie żyć, spłacać jedną ratę w wysokości 800 zł i nie stresować się co miesiąc… Potrzebuję pożyczki w kwocie 50000zł.
  Proszę o kontakt

Your email will not be published. Name and Email fields are required